Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

Podziękowanie za rok 2023!

Nowy Rok to nowe możliwości, nowe wyzwania i nowe działania. W 2024 nie zwalniamy tempa!

Początek Nowego Roku to świetna okazja, aby podsumować poprzedni, 2023 rok. Dla naszej Fundacji był pełen pracy, nauki, łez, cudownych ludzi, owocnej współpracy i wyznaczania kolejnych celów na 2024 rok. Finał IV Kampanii Społecznej pt. STOP SAMOBÓJSTWOM- życie ma SENS miał miejsce w aż 20 miastach w całej Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że głos, którym chcemy mówić jest wspólnym już dla tak wielu osób i placówek, a to grono cały czas się rozrasta.

Wierzymy w to, że 2024 rok będzie tym, kiedy coraz większa część Polski będzie głosić, że TERAPIA TO NIE WSTYD. ????????????

Z całego serca chcemy wraz z początkiem 2024 roku podziękować za cenną współpracę wszystkim, dzięki którym 2023 był bogatszy o rozmowy, wspólne cele, dążenie do tego, co dla nas wszystkich tak ważne. Dziękujemy Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu, Centrum Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychoedukacji Poznań-Swarzędz, Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu, SPS ZOZ Lębork, Open Mind Lublin, Urząd Miasta Opola, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Jadwigi w Opolu, Centrum Zdrowia Psychicznego Kraków – Nowa Huta “Doctor Jan”, Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o o, PCPR Dąbrowa Tarnowska, Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, Centrum Pomagaczy – Centrum Zdrowia Psychicznego – Złocieniec MSWiA, Czp Czluchow a także Centrum Zmiany w Życiu, Jan Paweł Tomaszewski, Marcin Wąsik – Zintegrowana Męskość, Polskie Towarzystwo Suicydologiczne, Centrum Rozwoju SENS Katarzyna Dorosz-Dębska, Self Przyjazne Terapie – Skuteczna pomoc w rozwoju eap-24, Kasia Dulnik, Karo-mindfulness, życie warte jest rozmowy, Monika Umańska, Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fundacja Wypłyń na Głębię, Marlena Stradomska, Terapeutyczna Fundacja, Fundacja eF kropka, Fundacja Edukacji Społecznej, InPost, Instytut Psychologii i Rozwoju, Wydawnictwo Wrażlive, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, Krwiodawstwo, Carmell, Pola Reis, Piotr Zubek, Janek Pentz a także wszystkim Wolontariuszom i Ochotnikom, którzy wspierali nas podczas akcji 10 września z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom. Nie sposób wymienić wszystkich ludzi, którzy wsparli nas w tym roku. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i radość z jej owoców.

Za nami ogrom pracy, a przed nami jeszcze więcej. My jednak cieszymy się, bo wiemy, że w takim składzie wszystko jest możliwe ❤ Dziękujemy Wam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content