Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

MEDIA O NAS

Kampania 2023 pod hasłem “STOP samobójstwom! ŻYCE ma sens”

Rozmowa z Beatą Tadlą w Onet Rano 30.08.2023

Rozmowa z Prezes Fundacji Anną Węgrzyn o tegorocznej Kampanii pod hasłem “STOP samobójstwom! ŻYCIE ma sens!”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowe Tarnowskiej informuje, iż nawiązało współpracę z Fundacją „Terapia to nie wstyd”

Kampania 2022 pod hasłem “Emocje w Twoich rękach”

Centrum Zdrowia Psychicznego wspiera młodzież

Przedstawiciele Centrum Zdrowia Psychicznego w Szczecinku w kooperacji z Fundacją „Terapia to nie wstyd” zorganizowali w ramach kampanii społecznej „Emocje w Twoich rękach” spotkanie z uczniami I LO im. Ks. Elżbiety.

Dbanie o zdrowie psychiczne jest bardzo ważne, ale na co dzień nie zawsze o tym pamiętamy. W Człuchowie w piątek odbyła się akcja społeczno-edukacyjna, która miała za zadanie “odczarowanie” podejścia mieszkańców do korzystania z rozmaitych form pomocy psychologicznej i psychiatrycznej.

Centrum Zdrowia Psychicznego jasielskiego Szpitala wspiera kampanię społeczną „Emocje w Twoich Rękach”.

Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOZ w Jarosławiu we współpracy z Fundacją Terapia To Nie Wstyd zorganizowało w dniu 10 września 2022r w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom kampanię społeczną pod hasłem EMOCJE W TWOICH RĘKACH

W sobotę 17 września od godz.10.00 w Mediatece w dzień Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom, psycholodzy i psychoterapeuci będą prowadzić rozmowy uświadamiające jak rozpoznawać sygnały wysyłane przez osoby zagrożone samobójstwem i w jaki sposób rozmawiać z ludźmi w kryzysie, aby zapobiegać zjawisku śmierci samobójczej.

Terapiobus w Warszawie – III edycja kampanii społecznej

Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOZ w Jarosławiu we współpracy z Fundacją Terapia To Nie Wstyd zorganizowało w dniu 10 września 2022r w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom kampanię społeczną pod hasłem EMOCJE W TWOICH RĘKACH

Kampania 2021 pod hasłem “Usłysz i zobacz swoje dziecko”

“Mało z nas zwraca uwagę na to, że mamy problem ze wskazaniem tego co sprawia nam przyjemność. Nie dajemy sobie pozwolenia na odczuwanie przyjemności. Jesteśmy nauczeni, że ciężka praca uszlachetnia, nie może być łatwo w życiu. Mamy niskie poczucie własnej wartości.” – mówiła Anna Węgrzyn.

Dnia 23.09 w czwartek odwiedzimy mieszkańców Wilanowa!
W tym dniu Terapiobus stanie pod Urzędem Dzielnicy Wilanów.

Z bezpłatnych porad psychologicznych można w poniedziałek (20.09) skorzystać w centrum Białegostoku.

W czwartek gościem Beaty Tadli będzie Anna Węgrzyn – autorka kampanii “Terapia to NIE wstyd”. To już II edycja kampanii, która porusza temat profilaktyki zdrowia psychicznego. W tym roku akcję promuje hasło: “Usłysz i zobacz swoje dziecko”.

Terapia, to nie wstyd, przekonują organizatorzy akcji promującej korzystanie z porad terapeutów, psychologów i psychiatrów. Ten apel jest szczególnie ważny w czasie, w którym wyraźnie widać, jakie spustoszenie w emocjach najmłodszych zrobiła pandemia.

Trwa II edycja kampanii społecznej Terapia to NIE WSTYD, w tym roku kampania skierowana jest głównie do dzieci oraz rodziców. Kiedy W ramach ogólnopolskiej kampanii do Rzeszowa przyjedzie Terapiobus, w którym będzie udzielana darmowe wsparcie psychologiczne.

W czwartek od godz. 11 do 18 pod galerią Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20 będzie stał specjalny Terapiobus. Każdy będzie mógł w nim skorzystać z pomocy specjalistów.

„Usłysz i zobacz swoje dziecko” – to hasło II edycji kampanii społecznej „Terapia to nie wstyd”. Jej celem jest zmiana podejścia Polaków do psychoterapii, a jednym z elementów – Terapiobus, w którym można skorzystać z darmowego wsparcia psychologicznego. We wrześniu mobilny gabinet terapeutyczny stacjonował między innymi w Rzeszowie

Bezpłatnych porad psychologicznych udzielać będą we wtorek na kieleckim rynku specjaliści. To jeden z elementów akcji “Terapia to nie wstyd”.

W ramach kampanii społecznej „Terapia to NIE wstyd” we wtorek, 14 września, do Kielc przyjedzie terapiobus. Tego dnia, w godzinach 12-17, każda chętna osoba będzie mogła skorzystać z bezpłatnej porady psychologicznej.

10 września to Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Z tej okazji w ramach akcji “Terapia to nie wstyd” w Warszawie pod Pałacem Kultury i Nauki można bezpłatnie porozmawiać z psychologami. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem “Usłysz i zobacz swoje dziecko”.

Właśnie rusza druga edycja kampanii społecznej „Terapia to nie wstyd”. Rusza dosłownie, bo jednym z jej ważnych elementów jest terapiobus, czyli mobilny gabinet terapeutyczny przemieszczający się po Polsce, w którym rodzice będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad.

Dzień Dobry TVN: Mobilny gabinet terapeutyczny stanął pod Pałacem Kultury i Nauki.

Ruszyła druga edycja kampanii społecznej “Terapia to nie wstyd”. Jednym z jej elementów jest terapiobus, czyli mobilny gabinet terapeutyczny, który w Światowy Dzień Przeciwdziałania Samobójstwom zaparkował w Warszawie. O inicjatywie w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z autorką Anną Węgrzyn, a Rafał Szymański,  którego dziecko doświadczyło problemów psychicznych wystosował apel do rodziców.

10 września to Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Z tej okazji w ramach akcji “Terapia to nie wstyd” w Warszawie pod Pałacem Kultury i Nauki można bezpłatnie porozmawiać z psychologami. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem “Usłysz i zobacz swoje dziecko”.

Kampania 2020

Wywiad z Anną Węgrzyn na łamach portalu mamaDu. Autorka kampanii podsumowuje trasę Terapiobusa po Polsce oraz działania podczas pierwszej edycji kamapanii

Rozmowa na temat kampanii z Bartoszem Bartoszewiczem – wiceprezydentem Gdyni ds. jakości życia na portalu gdynia.pl

Parę słów o naszej wizycie w Gdańsku na stronie trojmiasto.pl

Tu Wrocław: Terapiobus na placu Nowy Targ. Szuka charytatywnych psychologów

Artykuł o naszej wizycie z Terapiobusem we Wrocławiu na portalu tuwroclaw.com

Terapiobus stanął dziś przy placu Fryderyka Chopina w Puławach. To element kampanii „Terapia to nie wstyd”, podczas której można skorzystać z bezpłatnych porad psychoterapeutów (…)

Spotkanie w TV Polsat 25 września – w dniu Psychoterapii

ZWIERCIADŁO – Artykuł Katarzyny Magielskiej z dnia 22 września 2020

Skip to content