Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

DDS - Kobiety dla kobiet

Celem Projektu jest dostarczenie bezpłatnej, profesjonalnej, zdalnej pomocy psychologicznej kobietom znajdującym się w kryzysie.
Konsultacje psychologiczne odbywają się w trybie online lub telefonicznie. Po przesłaniu formularza skontaktuje się z Tobą konsultant, który ustali szczegóły spotkania.
W przypadku wyczerpania puli bezpłatnych konsultacji osoba zainteresowana otrzyma informację na maila o liście oczekujących.

Grupa drzwi do stylu to grupa 30 tys. kobiet, które na codzień wspierają się wzajemnie w poprawie swojego wyglądu i stylu.
Teraz założycielka grupy Dorota Wolff, postanowiła zorganizować cykliczne aukcje charytatywne, na których kobiety mogą sprzedawać swoją garderobę i biżuterię a pieniądze zostają przeznaczone na naszą Fundacje. Celem jest,  aby wesprzeć inne kobiety, które w danym momencie potrzebują pilnie pomocy psychologa a mają ograniczone możliwości finansowe. Wszystkie zebrane pieniądze ze sprzedaży z aukcji zostaną przeznaczone na konsultacje dla kobiet w kryzysie.

Najpiękniejsza szata nie będzie widoczna, kiedy naturalny blask kobiety z powodu złej kondycji psychicznej zgaśnie.

WESPRZYJ AKCJĘ! Dedykowane konto dla akcji:

Fundacja “Terapia to NIE wstyd” Numer KRS: 0000930747, NIP: 9512529530

Numer konta: 29 1600 1462 1809 4344 1000 0004

Formularz zgłoszenia do programu bezpłatnych konsultacji psychologicznych DDS.


Skip to content