Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją w Gdańsku

  • przez

Przedstawiamy pełną relację z Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, którego obchody obchodziliśmy w tym roku z dużą dawką kreatywności i pozytywnej energii zarówno w Gdańsku, jak i w Bolesławcu.

Tak, jak Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu nie zawiódł pomysłowością, tak również Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 6 w Gdańsku oraz VI LO w ZSO nr 6 w Gdańsku zorganizowało niezwykle ciekawe wydarzenia dla ukazania walki z depresją.

Nie zabrakło psychoedukacji w temacie zdrowia psychicznego, poruszających występów młodzieży oraz Terapiobusa, który przyjechał w tych dniach do Gdańska aż z Warszawy.

Zachęcamy do obejrzenia ciekawych zdjęć z samego wydarzenia oraz filmiku z kilkoma słowami przesłania od Pani Prezes Fundacja Terapia to NIE WSTYD- Anna Węgrzyn Strateg Zmian.

Tegoroczny Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją na długo zapadnie nam w pamięć i na pewno dostarczył nam dawki nowych pomysłów i inspiracji na kolejne lata ????????????

Dziękujemy ogromnie wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowania i wsparły tak ważną inicjatywę! Razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content