Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

10.09 – Dzień Zapobiegania Samobójstwom – ponad 60 konsultacji w Warszawie!

  • przez

10.09 – Dzień Zapobiegania Samobójstwom po raz kolejny pokazał nam, jak ważne i potrzebne są nasze działania. Przez 2 dni kampanii społecznej tylko w samej Warszawie udzieliliśmy ponad 60 konsultacji psychologicznych. Ktoś przechodził przez przypadek i się zatrzymał, a ktoś usłyszał o akcji i odwiedził nas specjalnie, bo czuł, że chce porozmawiać. Pojawiły się osoby, które nie bez powodu przechodziły w tych dniach obok Terapiobusa… ponieważ dostały szansę na nowe życie.

Odwiedziły nas również osoby, które chciały osobiście podziękować nam za to, co robimy, które opowiedziały nam swoje historie o walce z depresją, o myślach samobójczych i o tym, jak psychoterapia uratowała im życie. Dlatego dzisiaj przychodzimy do Was z ogromną wdzięcznością za Wasze wsparcie w nasze działania. Otrzymaliśmy 100% pewności, że akcje społeczne na temat zdrowia psychicznego są potrzebne, a nasza Fundacja ma i będzie miała co robić.

Współpraca z Pilotaż Centrów Zdrowia Psychicznego udowodniła, jak cenne jest połączenie sił i o ile więcej dobra jesteśmy w stanie zrobić razem. Dziękujemy za wsparcie specjalistom z Warszawy: Centrum Zmiany w Życiu, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Terapeutyczna Fundacja, Gabinet terapii i rozwoju Anna Szmawonian oraz wszystkim wspaniałym WOLONTARIUSZOM.

Podziękowania dla pozostałych placówek:

  • Jarosław – Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu
  • Rybnik – Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku
  • Kraków – Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content