Akcja listopad 2020 – styczeń 2021 – bezpłatne konsultacje BEZ wstydu

W trosce o wsparcie psychologiczne, w tym trudnym dla większości czasie w ramach naszej kampanii postanowiliśmy uruchomić akcję bezpłatne konsultacje BEZ WSTYDU. W ramach akcji łączymy gabinety z całej Polski w celu udzielania  bezpłatnych porad telefonicznych. Poniżej udostępniamy listę ośrodków i terapeutów, którzy zgłosili się do naszej akcji i będą udzielać bezpłatnych porad. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi w jakich dniach i w których godzinach bezpłatna pomoc jest udzielana i tylko w tych godzinach prosimy dzwonić.

REGULAMIN AKCJI

Ponieważ listopadowe konsultacje spotkały się z Waszym zadowoleniem i bardzo pozytywnym odbiorem postanowiliśmy przedłużyć akcję o kolejne miesiące. Poniższa lista została uaktualniona o osoby, które zgodziły się udzielać wsparcia. Dziękujemy!

Zapraszamy kolejne gabinety, terapeutów i psychologów do dołączenia do akcji!

 

Warszawa - Centrum Zmiany w Życiu

Centrum Zmiany w Życiu to miejsce w Miasteczku Wilanów, które wspiera mieszkańców w budowaniu szczęśliwego i pełnego jakości życia. Prowadzimy terapię we wszystkich nurtach dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Oferujemy również coaching i mediacje.

https://centrumzmianywzyciu.pl/

Facebook

email: centrum@zmianywzyciu.pl

telefon: +48 692 803 888

Dostępność:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-12:00

Twój Psycholog

Na platformie TwójPsycholog.pl znajdziesz i łatwo umówisz wizytę do sprawdzonych psychologów i psychoterapeutów. Portal edukuje i pomaga znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczną, uświadamia społeczeństwo o wadze psychoterapii, jednoocześnie zbierając specjalistów w jednym miejscu. 

https://twojpsycholog.pl/

Baza terapeutów, którzy biorąc udział w akcji oraz umóawianie na bezpłatną konsultacje:

https://twojpsycholog.pl/darmowe-wizyty

Pogotowie Psychologiczne

Zespół Pogotowia Psychologicznego uruchomił możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje. Zachęcamy do zapoznania się z ich zespołem:

https://pogotowiepsychologiczne.com.pl/zespol/

Umawianie wizyt jest możliwe poprzez system rezerwacji dostępny na stronie.

 

Warszawa - Juliana Szewczuk, Poddasze Myśli

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, ze szczególnym uwzględnieniem metod, które mają potwierdzoną naukowo skuteczność, zaczerpniętych m.in. z terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii skoncentrowanej na współczuciu (CFT) oraz terapii schematu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Association for Contextual Behavioral Science (ACBS). Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Akademickim Ośrodku Psychoterapii na Wydziale Psychologii UW, Oddziale Psychiatrycznym Wojskowego Instytutu Medycznego oraz na Oddziale Dziennym LZN SPZOZ Wola.

http://poddaszemysli.pl/

email: poddaszemysli@gmail.com

Kontakt mailowy w celu ustalenia terminu.

Dostępność:

Poniedziałek w godzinach 15:30 – 16:30 oraz  18:30-19:30

Wtorek w godzinach 16:00 – 18:00

Czwartek w godzinach 8:00 – 9:00 oraz 12:00 – 13:00

Warszawa - Agnieszka Chrobak, Pracownia Psychorozwoju Dobry Moment

Psycholog i psychoterapeuta – w pracy z klientami jest osadzona w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Wspiera w rozwoju, poprawie jakości swojego życia, poprawie relacji z innymi, braku energii czy celu i sensu życia, silnym stresie, zaburzeniach nastroju.

email: dobrymoment.psycholog@gmail.com

Telefon: +48 733 33 04 81

Dostępność:

Termin do ustalenia telefonicznie lub mailowo.

Gdynia - Anna Łopuchin

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu SWPS. Ukończyła szkolenie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Polska). Terapeuta poznawczo-behawioralny TPB (CBT) z dialogiem motywującym DM (w trakcie szkolenia). Posiada ponad 15 lat doświadczenia w HR w wielokulturowym środowisku (największe światowe organizacje obszar działań: Europa, USA). Zajmuje się terapią krótkoterminową, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i CBT.

https://annalopuchin.pl/

email: rejestracja@annalopuchin.pl

Telefon: +48 668 393 010

Dostępność:

Poniedziałek w godzinach 10:00 – 12:00

Warszawa - Monika Przygoda Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Psychoterapeuta i certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Specjalizuje się w pomocy osobom dorosłym, które mają problem z nałogowym funkcjonowaniem, cierpiących z powodu kryzysu, trudności życiowych, w tym DDA oraz osobom uzależnionym i ich bliskim. Pomaga osobom LGBT. Wspiera w rozwoju, samopoznaniu i poprawie jakości swojego życia. W psychoterapii pracuję w podejściu integracyjnym z uwzględnieniem terapii ericksonowskiej i behawioralno – poznawczej. 

https://gabinetpsychoterapiiileczeniauzaleznien.business.site/

email: monika.adventure@gmail.com 

Telefon: +48 504 011 571

Dostępność:

Piątek w godzinach 13:00 – 14:00

MindSite - Weronika Molińska

Doktorantka w Szkole Doktorskiej APS na Wydziale Psychologii, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego Akademii Motywacji i Edukacji, obejmującego terapię poznawczo-behawioralną, założenia dialogu motywującego oraz terapię zorientowaną na schematy i terapię trzeciej fali. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją trenerską (Wspieranie Rozwoju Osobowości). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Akademii Kobiety Polish Psychologists Association w Londynie, Towarzystwie Pomocy Dzieciom i Centrum Odwykowym Spzoz w Warszawie oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej “Maluch” we Włocławku. Aktualnie pracuje w centrach terapeutycznych: Kanwa i Amygdala oraz jako wolontariuszka w Centrum Praw Kobiet oraz nieustannie uczesniczy w wielu szkoleniach zawodowych.

Facebook

https://mindsite.pl/

email: molinska.psycholog@gmail.com

Kontakt mailowy w celu umówienia wizyty

Dostępność:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 14:00