Akcja listopad 2020 – kwiecień 2021 – bezpłatne konsultacje BEZ wstydu

W trosce o wsparcie psychologiczne, w tym trudnym dla większości czasie w ramach naszej kampanii postanowiliśmy uruchomić akcję bezpłatne konsultacje BEZ WSTYDU. W ramach akcji łączymy gabinety z całej Polski w celu udzielania  bezpłatnych porad telefonicznych. Poniżej udostępniamy listę ośrodków i terapeutów, którzy zgłosili się do naszej akcji i będą udzielać bezpłatnych porad. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi w jakich dniach i w których godzinach bezpłatna pomoc jest udzielana i tylko w tych godzinach prosimy dzwonić.

REGULAMIN AKCJI

Ponieważ listopadowe konsultacje spotkały się z Waszym zadowoleniem i bardzo pozytywnym odbiorem postanowiliśmy przedłużyć akcję o kolejne miesiące. Poniższa lista została uaktualniona o osoby, które zgodziły się udzielać wsparcia. Dziękujemy!

Zapraszamy kolejne gabinety, terapeutów i psychologów do dołączenia do akcji!

 

Warszawa - Centrum Zmiany w Życiu

Centrum Zmiany w Życiu to miejsce w Miasteczku Wilanów, które wspiera mieszkańców w budowaniu szczęśliwego i pełnego jakości życia. Prowadzimy terapię we wszystkich nurtach dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Oferujemy również coaching i mediacje.

https://centrumzmianywzyciu.pl/

Facebook

email: centrum@zmianywzyciu.pl

telefon: +48 692 803 888

Dostępność:

Termin do ustalenia telefonicznie lub mailowo

Twój Psycholog

Na platformie TwójPsycholog.pl znajdziesz i łatwo umówisz wizytę do sprawdzonych psychologów i psychoterapeutów. Portal edukuje i pomaga znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczną, uświadamia społeczeństwo o wadze psychoterapii, jednoocześnie zbierając specjalistów w jednym miejscu. 

https://twojpsycholog.pl/

Baza terapeutów, którzy biorąc udział w akcji oraz umóawianie na bezpłatną konsultacje:

https://twojpsycholog.pl/darmowe-wizyty

Pogotowie Psychologiczne

Zespół Pogotowia Psychologicznego uruchomił możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje. Zachęcamy do zapoznania się z ich zespołem:

https://pogotowiepsychologiczne.com.pl/zespol/

Umawianie wizyt jest możliwe poprzez system rezerwacji dostępny na stronie.

 

Warszawskie Centrum Psychoonkologii

Warszawskie Centrum Psychoonkologii to działająca od 2014 roku organizacja pożytku publicznego, która oferuje bezpłatne konsultacje dla osób chorych onkologicznie ( na każdym etapie – począwszy od diagnozy) oraz dla osób, które wspierają swoich chorych bliskich. 
Prowadzimy terapię krótkoterminową i interwencję kryzysową dla osób dorosłych a także dla rodzin dzieci chorych onkologicznie. 

www.wcp.org.pl

Facebook

W celu umówienia sie na wizytę online prosimy o kontakt pod adresem fundacjawcp@gmail.com lub nr tel 788142181 ( miedzy 9 a 17)

Porozmawiajmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z doświadczeniem i misją życiową, aby pomagać innym w sposób profesjonalny.

Czasami ciężko jest zdecydować się na ten pierwszy krok, liczymy że właśnie sfera online, która jest komfortowa i bezpieczna pomoże Ci w podjęciu tej decyzji i świadomie zmienisz Swoją obecną sytuację na lepszą.

https://porozmawiajmyonline.pl/

W celu umówienia konsultacji kontakt mailowy:

Warszawa - CeTeP Centrum Terapii i Psychoedukacji

Zespół CeTeP tworzą wykwalifikowani psychoterapeuci, którzy specjalizują się m.in. w psychoterapii indywidualnej dorosłych, dzieci i młodzieży, par i rodzin oraz terapii uzależnień.
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji z Agatą Kulpa- Kulpińską- psychologiem, psychoterapeutą, edukatorem seksualnym.

http://www.cetep.pl/

Facebook

email: kontakt@cetep.pl

telefon Agata Kulpa- Kulpińska: +48 502 902 614

Dostępność:
Wtorek w godzinach od 16:00 do 19:00

Warszawa - Juliana Szewczuk, Poddasze Myśli

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, ze szczególnym uwzględnieniem metod, które mają potwierdzoną naukowo skuteczność, zaczerpniętych m.in. z terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii skoncentrowanej na współczuciu (CFT) oraz terapii schematu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Association for Contextual Behavioral Science (ACBS). Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Akademickim Ośrodku Psychoterapii na Wydziale Psychologii UW, Oddziale Psychiatrycznym Wojskowego Instytutu Medycznego oraz na Oddziale Dziennym LZN SPZOZ Wola.

http://poddaszemysli.pl/

email: poddaszemysli@gmail.com

W celu ustalenia terminu kontakt mailowy.

Warszawa - Agnieszka Chrobak, Pracownia Psychorozwoju Dobry Moment

Psycholog i psychoterapeuta – w pracy z klientami jest osadzona w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Wspiera w rozwoju, poprawie jakości swojego życia, poprawie relacji z innymi, braku energii czy celu i sensu życia, silnym stresie, zaburzeniach nastroju.stroju.

Facebook

Umawianie na konsultację poprzez:

https://twojpsycholog.pl/profil-psychologa/agnieszka-chrobak-440

MindSite - Weronika Molińska

Doktorantka w Szkole Doktorskiej APS na Wydziale Psychologii, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego Akademii Motywacji i Edukacji, obejmującego terapię poznawczo-behawioralną, założenia dialogu motywującego oraz terapię zorientowaną na schematy i terapię trzeciej fali. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją trenerską (Wspieranie Rozwoju Osobowości). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Akademii Kobiety Polish Psychologists Association w Londynie, Towarzystwie Pomocy Dzieciom i Centrum Odwykowym Spzoz w Warszawie oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej “Maluch” we Włocławku. Aktualnie pracuje w centrach terapeutycznych: Kanwa i Amygdala oraz jako wolontariuszka w Centrum Praw Kobiet oraz nieustannie uczesniczy w wielu szkoleniach zawodowych.

Facebook

https://mindsite.pl/

email: molinska.psycholog@gmail.com

Kontakt mailowy w celu umówienia wizyty

Dostępność:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 14:00

Wrocław - Edyta Zawodna, Instytut Zdrowia Psychicznego me4health

Jestem Psychoterapeutką Poznawczo – Behawioralną (studia podyplomowe Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS), Psycholożką (Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia), a także Mediatorką związków (Studia Podyplomowe i Szkoleniowe Uniwersytetu SWPS „Mediator rodzinny i małżeński”).
Jestem założycielką przestrzeni udzielenia pomocy, rozwoju osobistego, a także dzielenia się wiedzą www.me4health.pl, autorką technologicznego projektu badawczo – naukowego Mission:me.
Posiadam 15 lat doświadczenia zawodowego, które nabywałam pracując w me4health.pl, współpracując z psychologicznymi platformami internetowymi związanymi z psychoterapią osób dorosłych (m.in. Therapify, WeTalk, HearMe, Twój Psycholog), szpitalu Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, klinice Integrative Medical Center, a także pracując w dużych przedsiębiorstwach pełniąc obowiązki na stanowiskach top menedżerskich, 8 lat na stanowisku Dyrektora ds. rozwoju (biznesu, sprzedaży).
Odbyłam szereg kursów i szkoleń m.in. z zakresu: diagnozy osobowości, mindfulness (8 tygodniowy kurs), terapii poznawczej opartej na uważności, a także terapii trzeciej fali.
Łączę i rozwijam chęć niesienia pomocy w pracy indywidualnej z klientami, ale także w szeroko pojętym biznesie.
Psychoterapię indywidualną prowadzę w nurcie poznawczo – behawioralnym niemniej w czasie pracy wykorzystuję również narzędzia z innych nurtów, które w danym momencie naszej wspólnej pracy mogą okazać się idealne i skuteczne. Tak więc łączę skuteczne narzędzia pracy i holistycznie podchodzę do trudności, problemów, deficytów, zaburzeń, chorób z którymi zwracają się do mnie Klienci.

www.me4health.pl

email: edyta.zawodna@me4health.pl

telefon: +48 537 336 343

Dostępność:

Termin do ustalenia telefonicznie lub mailowo.

Białystok - Marlena Dydenko

Absolwentka kierunku psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła 3 lata kursu psychoterapeutycznego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W ramach współpracy z Fundacją chorych na SM zajmowała się pomocą osób ze twardnieniem rozsianym i ich rodzinami. W ramach pracy w Ośrodku Psychiatrii Środowiskowej Szpitala Specjalistycznego im Babińskiego prowadziła terapie indywidualne i grupowe z pacjentami z zaburzeniami psychotycznymi i zmianami organicznymi w obrębie CUN. Obecnie odbywa staż w Białostockim gabinecie “Otwarci”. Zajmuje się interwencją kryzysową i prowadzi grupy wsparcia.

https://otwarci.org/

marlenadydenko@gmail.com

Telefon: +48 790 332 942

Umawianie wizyty telefonicznie lub mailowo