Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

REGULAMIN AKCJI – Bezpłatne porady psychologiczne

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default” header_2_text_color=”#74a341″]

REGULAMIN AKCJI – Bezpłatne porady psychologiczne

 

Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywać będą się bezpłatne konsultacje psychologiczne w ramach akcji kampanii społecznej “Terapia to NIE WSTYD”.

Organizatorem Akcji jest AWA Management Sp. z o.o. KRS 0000509643

  1. Za swoją pracę psycholog/psychoterapeuta nie pobiera wynagrodzenia od organizatorów ani od osób, którym świadczy usługi. Jednak po wykorzystanym czasie bezpłatnych konsultacji istnieje możliwość umówienia osoby zainteresowanej na kolejne spotkania odpłatnie.
  2. Jedna osoba może odbyć więcej niż jedną konsultacje z wybranym terapeutą pod warunkiem, że jest to wcześniej ustalone z psychologiem/terapeutą oraz nie ma innych osób oczekujących na konsultację.
  3. Czas trwania konsultacji jest ustalany bezpośrednio przez psychologa/terapeutę. Sugerujemy jednak aby było to minimum pół godziny.
  4. Czas trwania akcji: 6.12.2020 do 31.03.2020.
  5. W przypadku osób niepełnoletnich jest obowiązek przesłania zgody opiekuna do osoby udzielającej takiej konsultacji.
  6. Ze względu na pandemię porady odbywają się tylko w systemie online bądź telefonicznie.
  7. Akcja ma na celu wsparcie psychologiczne podczas pandemii jak również zapoznanie z tym czym jest psychoterapia. Z uwagi na to, że psychoterapia to proces, konsultacje mają na celu doraźne wsparcie, a nie przeprowadzenie procesu terapeutycznego.
  8. Osoby udzielające konsultacji oświadczają, iż mają stosowne uprawnienia do udzielania tego rodzaju wsparcia.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Skip to content