Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

O kampanii

Mamy XXI wiek. Żyjemy szybko i intensywnie. Wiele się od nas oczekuje i wiele my sami oczekujemy od siebie. Wymagająca praca, bezustanny rozwój zawodowy, rodzina, łączenie ról i dążenie do perfekcjonizmu – to nasza codzienność.

Na jednym z pierwszych miejsc stawiamy zdrowie. Bez niego przecież realizacja naszych celów nie jest możliwa. Staramy się więc zapewnić sobie tyle wsparcia jak to tylko możliwe. Prywatna opieka medyczna, a także relaks, urlop w pięknym miejscu, smaczne i zdrowe jedzenie – to elementy, które mają nam pomóc utrzymać się w dobrej formie.

Każdy z nas ma swój sztab wsparcia zdrowia: internistę, ginekologa, dentystę i innych specjalistów – w zależności od potrzeb. Rzadko w tym gronie jest psychoterapeuta. Mimo wykształcenia i uważania się za osoby mądre, światłe i zdolne, rzadko kto traktuje kontakt z psychoterapeutą jako coś tak naturalnego jak kontakt z internistą. Tymczasem zaopiekowanie się emocjami to klucz do pełnej satysfakcji z życia.

Wstydzimy się nawet o tym myśleć. Uważamy, że z psychiką musimy radzić sobie sami. Obawiamy się, co powiedzą inni i obawiamy się sami przed sobą przyznać, że przydałaby się czasem pomoc. 

CZAS TO ZMIENIĆ!

 Czas nauczyć się korzystać z pomocy psychoterapeuty tak naturalnie jak z pomocy innych specjalistów. To ani wstyd, ani oznaka słabości. Wprost przeciwnie – to odwaga, mądrość i siła w dążeniu do doskonałego zdrowia. To najlepsza inwestycja w siebie.

Cele Fundacji

Dla kogo kampania?

Dla każdego, kto chce żyć świadomym życiem. Chce być szczęśliwy i pragnie odejść od ograniczających go przekonań, nabytych schematów. Dla kobiet i mężczyzn, którzy marzą o prawdziwej i zdrowej relacji. Dla par, dla rodziców i dla wszystkich którzy chcą postawić na SIEBIE oraz na swoje szczęście.

Wesprzyj kampanię

Zachęcamy każdego kto prowadzi gabinet, klinikę czy ośrodek psychoterapii aby pracownicy recepcji posiadali koszulki z hasłem terapia to NIE WSTYD na znak jedności z projektem

Firmy, które chcą wesprzeć akcję i mogą stworzyć gadżety, nadrukować koszulki zapraszamy do współpracy!

Jeśli podoba Ci się nasza kampania to plub ją na Facebooku i Instagramie. Istnieje również możliwość nałożenia nakładki na zdjęcie profilowe.

Zapraszamy firmy do współpracy! Wierzymy, że ten temat jest ważny dla ludzi jak również dla dużych firm. Czekamy na kontakt!

Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas dołączyli do akcji:

Image hover effect image

Wsparcie merytoryczne

Image hover effect image

Materiały reklamowe

Image hover effect image

Reklama na wyświetlaczu paczkomatów

Image hover effect image

Przekazanie pojazdu do akcji terapiobusa

Image hover effect image

Wsparcie medialne

Image hover effect image

Nocleg w hotelu podczas kampanii w Lublinie

Image hover effect image

Wsparcie przy akcji “Darmowe porady”

Image hover effect image

Przekazanie pojazdu do akcji terapiobusa

Skip to content