Przejdź do treści

Terapia to nie wstyd

TERAPIA TO

NIE

WSTYD

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W ważnych sprawach - ŁĄCZMY SIĘ!

305270642_1602034326898816_9098410978438947988_n

O fundacji "Terapia to NIE wstyd

Zajmujemy się promowaniem profilaktyki zdrowia psychicznego oraz przeciwdziałaniu samobójstwom, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Strategia Kampanii na 2023 to akcja pod nazwą – STOP SAMOBÓJSTWOM! Będziemy udzielać bezpłatnego wsparcia psychologicznego na ulicach i zorganizujemy koncert charytatywny. Chcemy, aby cała Polska 10.09.2023 w Światowy dzień zapobiegania samobójstwom, usłyszała jak ważne jest zadbanie o emocje i dlaczego warto prosić o pomoc.

0

Odwiedzonych miast

0

Przejechanych kilometrów

0

Przeprowadzonych konsultacji

0

Przeprowadzonych edycji

O założycielce

Inicjatorka Kampanii Społecznej i założycielka fundacji Terapia to NIE wstyd. Prowadząca cykl podcastów „O terapii bez wstydu”. Odwaga i  umiejętność łączenia ludzi sprawia, że niemożliwe dla niej nie istnieje.

W 2020 roku stworzyła pierwszego w Polsce Terapiobusa i ruszyła nim w Polskę podczas pandemii aby wraz z innymi psychologami udzielać bezpłatnego wsparcia na ulicach. Od tego czasu chce, aby psychoterapia nie była tematem tabu, a profilaktyka zdrowia psychicznego stała się codziennością. Nie spocznie dopóki nie zmieni tego stanu rzeczy i nie zmniejszy statystyk w zakresie samobójstw.

Nasze
projekty

Terapiobus

To pierwszy w Polsce mobilny gabinet terapeutyczny. Docelowo ma docierać do miejsc, gdzie w okolicy nie ma dostępnych specjalistów.

Psychoedukacja

Szerzymy wiedzę, że Terapia to NIE WSTYD i można z niej korzystać nie tylko w sytuacji kryzysowej, ale również żeby zapobiegać.

Pomoc niejedno ma imię

Celem Projektu jest dostarczenie bezpłatnej pomocy psychologicznej wolontariuszom, którzy świadczą pomoc na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

Usłysz i zobacz swoje dziecko

Projekt powstał w celu zwrócenie uwagi dorosłym jak bardzo dziecko potrzebuje ich uwagi.

Mentor

Realizowane będą sesje treningowe z liderami organizacji młodzieżowych, poprawiające ich kompetencje interpersonalne, zarządcze.

Wirtualna Poradnia

Poprzez nasze działania chcemy umożliwić wsparcie psychologiczne osobom, które nie mogą sobie na nie pozwolić.

Nasze działania

Usłysz swoje dziecko 2021

Współpraca z Centrami Zdrowia Psychicznego w Polsce:

Posłuchaj naszego podcastu #TerapiatoNIEwstyd

Słuchaj również na Spotify

Skip to content